Aktuality
Žáci třídy 5.D se v tomto týdnu vydali na dopravní hřiště, kde si mohli prakticky vyzkoušet pravidla silničního provozu.
Po příjezdu na hřiště žáci psali test, jehož splnění by je opravňovalo k získání průkazu mladého cyklisty. Poté už přišla na řadu nejočekávanější část – jízda na kolech a koloběžkách přímo na dopravním hřišti. Děti projížděly křižovatkami, dávaly přednost v jízdě a učily se správně reagovat na dopravní situace. Někteří si vyzkoušeli i roli chodců, aby si uvědomili, jak důležité je být na silnici opatrný.
Mgr. Anna Matějková




