21. ZŠ
Plzeň

Přestup na naši školu

Přestup na naši školu

Žáci zajímající se o studium na naší škole mají několik možností, jak k nám přestoupit.

  • Žáci – zájemci o studium z 1. – 5. ročníku mohou kdykoliv během školního roku spolu se svými zákonnými zástupci požádat vedení školy o přijetí na 21. ZŠ, vyplní žádost o přijetí (k dispozici v sekretariátu školy a na webových stránkách v nabídce hlavního menu: Ke stažení) a informují se o tom, u kterého vyučujícího AJ a v jakém termínu vykoná žák neformální přijímací pohovor, během něhož bude zjištěna jazyková úroveň uchazečových znalostí z anglického jazyka. O přijetí či nepřijetí žáka na naši školu rozhoduje nejen jazykový pohovor, ale také zájem o další cizí jazyky a dobrý prospěch a chování na stávající ZŠ. Zákonní zástupci jsou o výsledcích informováni v nejbližším možném termínu.
  • Žáci – zájemci o studium z 6. – 9. ročníku mohou rovněž kdykoliv během školního roku spolu se svými zákonnými zástupci požádat vedení školy o přijetí na 21. ZŠ, vyplní žádost o přijetí (k dispozici v sekretariátu školy a na webových stránkách v nabídce hlavního menu: Ke stažení) a informují se o tom, u kterého vyučujícího AJ a v jakém termínu vykoná žák neformální přijímací pohovor, během něhož bude zjištěna jazyková úroveň uchazečových znalostí z anglického jazyka. Dále tento uchazeč (rovněž po domluvě termínu s příslušným vyučujícím) vykoná zkoušku úrovně znalostí z druhého cizího jazyka – FJ či NJ. Přihlášky podávají zákonní zástupci nejpozději do 31. 5. daného školního roku. Neformální pohovory pak proběhnou v 1. polovině června v termínech stanovených ředitelem školy. O přijetí či nepřijetí žáka na naši školu rozhoduje nejen jazykový pohovor z AJ a zkouška úrovně znalostí z FJ či NJ, ale také dobrý prospěch a chování na stávající ZŠ. Zákonní zástupci jsou o výsledcích informováni v nejbližším možném termínu.

Bližší informace o jazycích vám sdělí p. uč. Jana Davidová, Jitka Králová, Ivana Šanovcová v době svých konzultačních hodin.

Přehled učiva, jež by měl uchazeč obsáhnout za příslušný ročník – viz. tabulka níže.

Požadavky na učivo dle ročníků

Za ročník Angličtina Němčina Francouzština
1.

AJ - 1. ročník

- -
2.

AJ - 2. ročník

- -
3.

AJ - 3. ročník

- -
4.

AJ - 4. ročník

- -
5.

AJ - 5. ročník

- -
6.

AJ - 6. ročník

NJ - 6. ročník

FJ - 6. ročník

7.

AJ - 7. ročník

NJ - 7. ročník

FJ - 7. ročník

8.

AJ - 8. ročník

NJ - 8. ročník

FJ - 8. ročník

9.

AJ - 9. ročník

NJ - 9. ročník

FJ - 9. ročník

Město Plzeň

Logo města Plzně

Kalendář

<<  Srpen 2018  >>

PoÚtStČtSoNe
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Jídelníček

Žádný jídelníček.

Celé Česko čte dětem

Celé Česko čte dětem

Jsme zapojeni do projektu Příběhy bezpráví

Příběhy bezpráví

 

© 2007 - 2018 - 21. ZŠ Plzeň, design FoXprofi.com

Mapa stránek